Web sayfamız yenilenen arayüzüyle deneme yayınına başlamıştır. Önerilerinizi iletebilirsiniz.

Meslek Yüksekokulumuz 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 27 Haziran 2022 Pazartesi günü  09:30-11:30 saatleri arasında Beytepe Kampüsü Açık Hava Tiyatrosunda yapılacaktır. 

                                KEP VE CÜBBE TESLİM BİLGİSİ

Mezuniyet törenlerine katılacak öğrencilerimizin; Meslek Yüksekolumuzdan, törenlerde kullanmak için teslim almak istedikleri kep, cübbe ve şallar (takım halinde) için Üniversitemizin Halk Bankası Hacettepe Ankara Şubesi nezdinde yer alan TR11 0001 2001 5410 0006 0003 76 iban numaralı hesabına (alıcı: HÜ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK., açıklama: ad-soyad-tckn-cübbe bedeli) 250-TL depozito ücreti yatırıp dekontu (ATM bilgi fişleri geçerli değildir) ve ekte yer alan (Ek-1) bilgilendirme formunu  meslek yüksekokuluna teslim etmeleri gerekmektedir.

Törenlerin ardından, kep, cübbe ve şallarla (takım halinde) birlikte yine ekte yer alan (Ek-2) depozito iade formu doldurarak meslek yüksekokulumuza teslim eden öğrencilerimizin ücret iadeleri formda yer alan iban bilgileri doğrultusunda kendi hesaplarına gerçekleştirilecektir.

Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını geri vermek istemeyen öğrencilerimiz kep, cübbe ve şallarını teslim alırken yatırmış oldukları tutar üzerinden kep, cübbe ve şalları satın almış olacaklardır. Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını teslim edemeyen ya da eksik teslim eden öğrencilerimize de ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir. Ayrıca, kep, cübbe ve şalların satışları Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde yer alan Hacettepe Store’lardan da aynı ücretle gerçekleştirilebilecektir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışlar için herhangi bir banka hesabına ücret yatırılmasına gerek olmaksızın, ücret ödemeleri mağazada gerçekleştirilerek yapılacaktır.

    Ek-1 Bilgilendirme Formu  için tıklayınız  

    Ek-2 Depozito İade Formu için tıklayınız