Web sayfamız yenilenen arayüzüyle deneme yayınına başlamıştır. Önerilerinizi iletebilirsiniz.

Meslek Yüksekokulumuz 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 08 Temmuz 2024 Pazartesi günü  09:30-11:30 saatleri arasında Beytepe Kampüsü Açık Hava Tiyatrosunda yapılacaktır.

 

KEP VE CÜBBE TESLİM BİLGİSİ

 

Mezuniyet törenlerine katılacak öğrencilerimiz, törenlerde kullanmak için teslim almak istedikleri kep, cübbe ve şallar (takım halinde) için Üniversitemizin Halk Bankası Hacettepe Ankara Şubesi nezdinde yer alan TR11 0001 2001 5410 0006 0003 76 iban numaralı hesabına (alıcı: Hacettepe Üniversitesi STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK., açıklama: ad-soyad-tckn-cübbe bedeli) 580-TL depozito ücreti yatırıp dekontu (ATM bilgi fişleri geçerli değildir) ve ekte yer alan (Ek-1) bilgilendirme formunu meslek yüksekokulumuza teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Törenlerin ardından, kep, cübbe ve şallarla (takım halinde ve eksiksiz) birlikte yine ekte yer alan (Ek-2) depozito iade formu doldurarak meslek yüksekokulumuza teslim eden öğrencilerimizin ücret iadeleri formda yer alan iban bilgileri doğrultusunda kendi hesaplarına gerçekleştirilecektir.

 

Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını teslim edemeyen ya da eksik teslim eden öğrencilerimize depozito iadesi gerçekleştirilmeyecektir. Fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarından kep, cübbe ve şal satışı gerçekleştirilmeyecektir.

 

Kep, cübbe ve şallarını satın almak isteyen mezun öğrencilerimiz, Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde yer alan Hacettepe Store’lardan satın alabileceklerdir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışlar için herhangi bir banka hesabına ücret yatırılmasına gerek olmaksızın, ücret ödemeleri mağazada gerçekleştirilecektir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışın iadesi olmayacaktır.

 

 

 

Ek-1 Bilgilendirme Formu için tıklayınız

 

Ek-2 Depozito İade Formu için tıklayınız